بستن
FA EN AR RU FR CHI

ایده بازار صنعت حمل و نقل ریلی

ایده بازار صنعت حمل و نقل ریلی


ایده بازار صنعت حمل و نقل ریلی


مجریان محترم واحدها/هسته های فناور مرکز رشد

باسلام و احترام؛
شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با همکاری معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با توجه به ضرورت های فوری و حیاتی در حوزه صنعت حمل و نقل ریلی، بنا دارند رویدادی را با عنوان " ایده بازار صنعت حمل و نقل ریلی " برگزار کنند. طراحان و فناوران صاحب طرح در چهار محور "اینترنت اشیا، هوش تجاری، خدمات الکترونیک و افزایش بهره وری و تخصیص منابع" می توانند برای اختراعات، فناوری ها و محصولات خود سرمایه گذار پیدا کرده یا آن ها را فروش برسانند.

واحدهای فناور متقاضی جذب سرمایه گذار یا فروش محصول می بایست مشخصات طرح و یا فناوری خود را از طریق آدرس www.ideabazar.rai.ir ارسال نمایند. همچنین خواهشمند است اطلاعات واحدهای فناور مستقر که دارای طرح و یا فناوری در حوزه صنعت حمل و نقل ریلی بوده و خواهان شرکت در این برنامه می باشند (شامل نام واحد فناور، اطلاعات تماس و عنوان طرح و یا فناوری) به کارشناس مرکز رشد تحویل داده شود.

در صورت وجود هر گونه ابهام و یا سوال خواهشمند است با دبیرخانه رویداد، دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر، به شماره تلفن : 66175937-66416952-021 و نمابر : 89772751-021 تماس حاصل فرمایید.